Team

Maak kennis met het team van SKEPP!

Voor direct bellen, mailen of het LinkedIn-profiel

Joost Lansink

Joost Lansink

Joost Lansink

Managing Director

06 51 13 93 50

joost@skepp.nl

Thijs van Eerden

Thijs van Eerden

Thijs van Eerden

Head of Sales

06 53 91 59 84

thijs@skepp.nl

Jari Wesselink

Jari Wesselink

Jari Wesselink

Head of Content & Marketing

06 34 15 08 46

jari@skepp.nl

Melvin Hamer

Melvin Hamer

Melvin Hamer

Head of Development

085-8770519

melvin@skepp.nl

Lena Sand

Lena Sand

Lena Sand

Online Marketeer

085-8770519

lena@skepp.nl

Mart de Vos

Mart de Vos

Mart de Vos

Junior Online Marketeer

085 877 0519

mart@skepp.nl

Marije Lammerink

Marije Lammerink

Client Contact Manager

085 064 5100

marije@skepp.nl

Kaneesha Heskamp

Kaneesha Heskamp

Kaneesha Heskamp

Interaction Designer

085-8770519

kaneesha@skepp.nl

Arnold van Leeuwen

Arnold van Leeuwen

Front-end Developer

085 877 0519

arnold@skepp.nl

Sam van Doorn

Sam van Doorn

Front-end Developer

085 877 05 19

sam@skepp.nl

Pascal Olde Velthuis

Pascal Olde Velthuis

Front-end Developer

085 877 05 19

pascal@skepp.nl

Sander Koppelaar

Sander Koppelaar

Back-end Developer

085 877 0519

sander@skepp.nl

Dick de Jong

Dick de Jong

Junior Front-end Developer

085 877 0519

dick@skepp.nl

Kas Bruinsma

Kas Bruinsma

Kas Bruinsma

Broker

06 51 19 44 23

kas@skepp.nl

Anique Loohuis

Anique Loohuis

Anique Loohuis

Broker

085 877 0519

anique@skepp.nl

Kim Niehoff

Kim Niehoff

Kim Niehoff

Broker

085 877 0519

kim@skepp.nl

Anouk Huiskes

Anouk Huiskes

Junior Broker

085 877 0519

anouk@skepp.nl

Juliët Kerkhof

Juliët Kerkhof

Financial Analyst

085 877 05 19

juliet@skepp.nl

Anna Hendriks

Anna Hendriks

Financial Specialist

085 064 0674

anna@skepp.nl